Vaše hypotéka

Bc. Jan Lacina, PFP

Vaše hypotéka

Váš první krok k domovu snů. Získejte jasný plán a osobní poradenství.

Co bude následovat?

1

Nezávazné setkání

Na první schůzce, která bude trvat asi 60 minut, zjistím maximum informací a okolností situace. Budu se hodně ptát a vyzvídat vše, co může s financováním a vašimi plány souviset. První setkání preferuji online, ušetří nám to čas. Dozvíte se základní informace typu: kolik vám banka půjčí.

2

Hypoteční analýza

Prověřím vaše úvěrové registry a procedury všech relevantních bank, případně vybranou nemovitost či pozemek. Vyberu nejlepší nabídky a popíši jejich plusy a mínusy. Poskytnu vám návrhy řešení, ze kterých si budete moci vybírat. Vše dostanete v tištěné formě a společně je prodiskutujeme na druhé schůzce.

3

Výběr řešení

Při naší druhé schůzce prodiskutujeme nabízená řešení, přičemž klíčové bude zaměření na jejich proveditelnost a hladký průběh od podání žádosti až po finální realizaci, s důrazem na všechny relevantní okolnosti. Poskytnu vám odpovědi na vaše otázky, aby jste si mohli vybrat nejvhodnější řešení.

4

Podání žádosti

U vybrané banky podáme žádost, po které následují dva klíčové milníky. Prvním milníkem je scoring, při kterém banka prověří vaši platební historii a všechny dostupné registry. Druhým milníkem je ocenění nemovitosti. Pokud proces proběhne hladce a vše je v souladu s plánem, postupujeme k finálnímu schválení úvěru. V případě, že narazíme na jakékoli komplikace, můžete se spolehnout na mou podporu a společně najdeme řešení.

5

Schválení úvěru

Provedu kontrolu úvěrových smluv a vysvětlím vám všechna složitější ustanovení, abyste měli jasno v každém detailu. Zajistím váš termín pro podpis úvěru v bance a pomohu s přípravou a doložením všech dokumentů nutných pro čerpání prostředků. Výplata peněz pak bude korunovací celého procesu.

6

Následná péče

Zajistím, že budete bez problémů splňovat všechny podmínky úvěru a budu dohlížet na jejich dodržování. Navážeme pravidelnou roční komunikaci, abychom zůstali v obraze ohledně jakýchkoli změn ve vaší finanční situaci nebo úrokových sazeb. V případě jakýchkoli změn či nových okolností ve vaší domácnosti budeme společně hledat optimální řešení.

Reference spokojených klientů

Bohužel nemohu být objektivní, jelikož s mou ženou nemáme zkušenosti s jinými poradci. Vím ale jistě, že jiné poradce ani zkoušet nebudeme - byli jsme totiž s panem Lacinou naprosto spokojeni! 👏 I přes nemalé porodní bolesti námi vybraného developerského projektu máme, a to hlavně díky výborné práci pana Laciny, schválenou hypotéku na naší první vysněnou nemovitost! 🏠 Nejvíce si ceníme hlavně upřímnosti pana Laciny - vše je řešeno narovinu a hlavně vždy ve prospěch klienta. Všechny případné problémy se pak totiž řeší mnohem snadněji. A z doslechu přátel a známých soudím, že tato vlastnost není mezi finančními poradci tak úplně standardem. Děkujeme mockrát a těšíme se na další spolupráce! 😎

Dominik Roček

S panem Bc.Janem Lacinou máme naprosto skvělou a bezproblémovou zkušenost, při zařizování naší hypotéky. Nikdy bych nevěřil, že to bude tak snadné a rychlé. V podstatě jsme se nemuseli o nic starat, všechno za nás pan Lacina vyřídil,se vším nám pomohl.Pokud nám nebylo něco jasné, mohli jsme zavolat nebo napsat kdykoliv,nikdy nebyl problém.Hypotéka vyřízena velice rychle a za skvělých podmínek. Pana Lacinu mohu doporučit nejen jako výborného hypotečního specialistu a odborníka na finance,ale také milého a empatického člověka,kterému můžete důvěřovat ,na kterého se můžete spolehnout.

Tomáš a Veronika Ladrovi

Pana Bc. Jana Lacinu vřele doporučuji!! Staral se o mě v průběhu řešení hypotéky jak o malé dítě,se zdárným koncem. 🤩💪👏👏 Komunikace, vyřizování, atd. atd. no prostě VŠE TOP! 🔝🔝🔝 Nemohu si stěžovat ani na jedinou věc 😎😉👏🤝

Milan Prix

“S panem Lacinou jako s poradcem jsem velmi spokojený. Příjemné jednání jak po telefonu tak i osobní kontakt. Připravil pro nás více nabídek pro úvěr, hypotéku , hypotéku ze stavebního spoření. Vybrali jsme si a pomohlo nám to. Těšíme se na další spolupráci budeme řešit životní a úrazové pojištění. Štefan a Naďa Kučovi D.Podluží”

Štefan Kuča

Dobrý den pane Lacina, chci Vám poděkovat za profesionálně odvedenou práci , v případě mého hypotečního úvěru. Z mé strany maximální spokojenost, rychlé jednání a bezproblémová komunikace. S pozdravem Pališin.

Marcel Pališin

“Pan Lacina je velice příjemný a ochotný člověk. Našel pro mě nejvýhodnější nabídku úvěru a vše postupně zařídil k mé spokojenosti. Mohu tohoto makléře vřele doporučit. David, Ústí nad Labem”

David Ježek

“Pan Lacina je velmi ochotný a sympatický. Našel nám výborné podmínky refinancování hypotéky, je vidět, že má přehled. Asistoval a pomáhal jak u zřízení nového úvěru, tak u zrušení starého. Všechny dokumenty s námi prošel a co šlo, zařídil sám, takže nebylo třeba pendlovat mezi bankami, i pojištění bytu vyřídil, aby vše klaplo co nejdříve. Asi do měsíce jsme měli peníze na účtě. Moc děkujeme a doporučujeme”

Natálie Rosecká
šťastní lidé v novém domě

Hypotéku lze použít

Nejnovější články z
mého blogu

Hypotéky a pasti: 5 tipů pro bezpečný nákup nemovitosti
06Bře

Hypotéky a pasti: 5 tipů pro bezpečný nákup nemovitosti

5 klíčů k bezpečné hypotéce a jak se vyhnout realitním trikům, podvodům a nefér jednání. Aneb jak být prostě dostatečné…

Jak snížit úrok vaší hypotéky a ušetřit
29Úno

Jak snížit úrok vaší hypotéky a ušetřit

V dnešní době snižujících se úrokových sazeb se mnoho z nás setkává s výzvou vysokých úroků ze starších hypoték. V…

Stručný průvodce: hypotéka a nákup nemovitosti
18Pro

Stručný průvodce: hypotéka a nákup nemovitosti

Průvodce koupí domova: od výběru nemovitosti, vyjednávání cen až po hypotéky. Důkladná příprava pro hladký proces a úspory

„Chytrý člověk vyřeší problém. Moudrý člověk se mu vyhne.“

Albert Einstein

„Neočekáváme, že svůj oběd dostaneme z dobré vůle řezníka, pivovarníka či pekaře, nýbrž v důsledku toho, že všichni jmenovaní sledují vlastní zájem.“

Adam Smith

Často kladené dotazy

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Například nejjednodušší refinancování může trvat i 24 hodin. Vyřízení většiny úvěrů v České koruně včetně posouzení nemovitosti trvá od 2 do 6 týdnů. Hypotéka v EUR může trvat i 2-3 měsíce.

Kolik stojí Vaše služby?

Mé služby jsou pro Vás zdarma. Můj příjem je od bank a pojišťoven, jsem jejich externím partnerem. V průměru má odměna činní 1 % z výše úvěru. Vzniká tu střet zájmu, čím vyšší úvěr si vezmete, tím vyšší je má odměna. Dobrý poradce by se tím neměl nechat ovlivnit.

Spolupracujete se Všemi bankami?

Bohužel ne, spolupracuji téměř se všemi bankami a pojišťovnami. Například FIO banka, Air bank, Volksbank, nově i MONETA a ČSOB Stavební spořitelna s externisty nespolupracují. To ovšem neznamená, že s klienty jejich nabídky nezvažuji.

Co když nemám perfektní historii splácení, jsem po insolvenci atp?

Vaše bankovní registry lze koupit na serveru kolikmam.cz a zdarma je pro Vás analyzuji. V případě insolvence je nutné mít po dokončené insolvenci, tedy splaceno. Následně je vše na individuální posouzení.

Jak se budou vyvíjet úrokové sazby?

Nikdo z nás nemá křišťálovou kouli. Ale velmi rád Vám poskytnu krátké intro do hypotéky, historických souvislostí a současných ekonomických predikcí. Při svém studiu jsem se věnoval právě tomuto tématu.

Jakou doporučujete dobu fixace?

Je třeba posoudit individuálně Vaši situaci a jaký máte rozpočet. Pro klid je lepší fixace delší, ale ta je často za vyšší cenu. Za nižší cenu je vyšší riziko. tj: kratší fixace. V ČR je aktuálně situace díky měnící se legislativě velmi dynamická. Je dobré zvážit všechny okolnosti.

Partnerské finanční instituce

se kterými spolupracuji

Partnerské finanční instituce

se kterými spolupracuji
logo čsob
raiffeisen bank ikona
logo hypoteční banka
logo KB
logo Unicredit bank
logo raiffeisen stavební spořitelna
logo modra pyramida
logo oberbank
logo mbank
logo spořitelní družstvo ney

Domluvte si schůzku

  Vaše osobní údaje budou použity pouze za účelem našeho kontaktu či řešení dotazu a nebudou předávány třetím stranám.

  Zásady zpracování osobních údajů

  Nejnovější články z
  mého blogu

  Hypotéky a pasti: 5 tipů pro bezpečný nákup nemovitosti
  06Bře

  Hypotéky a pasti: 5 tipů pro bezpečný nákup nemovitosti

  5 klíčů k bezpečné hypotéce a jak se vyhnout realitním trikům, podvodům a nefér jednání. Aneb jak být prostě dostatečné…

  Jak snížit úrok vaší hypotéky a ušetřit
  29Úno

  Jak snížit úrok vaší hypotéky a ušetřit

  V dnešní době snižujících se úrokových sazeb se mnoho z nás setkává s výzvou vysokých úroků ze starších hypoték. V…